Varahommikul on suurem potentsiaal meie elu mõjutada kui me arvame. Iga algav päev on uus võimalus minna oma unistuste suunas või jätkata vanal teel kõndimist. Öösel me peame pausi oma vanadest harjumustest ning laadime enda energiaid, seega igal hommikul võime tunda teatud vabaduse tunnet. Päike paistab, linnud laulavad, õhus on tunda värskust. Meile on kingitud järjekordne võimalus elada.

See, kuidas me alustame oma päeva, mõjutab meie päeva edasist kulgu, sest mis liigub, see jääb liikumisse. Inerts kannab meie energiat edasi ning võimaldab meil fookust säilitada. Me saame küll igal hetkel oma kurssi muuta, kuid kindlasti olete tähele pannud, et alguses on seda palju lihtsam teha kui poole tegevuse pealt. Hommikul oleme oma hoo peatanud, seega on kergem rooli keerata.

On väga oluline, et meie päeva esimene tegevus loob meie ellu võimalikult palju väärtust. Tihti on meil harjumus tähtsad asjad edasi lükata ning hoopis arvuti sisse lülitada ja koheselt mugavustsooni astuda, kuid kokkuvõttes on sellest rohkem kahju kui kasu. Siinkohal on teadlikkus ja mittesamastumine oma tunnete ja mõtetega väga oluline, et suuta läbi näha nendest illusioonidest ja impulssidest ajutiste naudingute järele. Me võime tunda üht, kuid sisimas tahta hoopis midagi muud. Mugavustsoon tõmbab meid ajutise rahulolu ja kergema tee poole, kuid meie hing soovib vabadust ja muutust.

Pange tähele seda tungi minna vanas suunas ning seejärel alustage siiski uuele teekonnale asumist. Kui soovite lisaenergiat, siis esimese asjana võtke ette näiteks külma veega karastamine. Ma ise pesen ennast külma ja kuuma veega vaheldumisi, mis paneb vereringe eriti hästi käima. Alguses võite tunda ebamugavust, kuid sellega harjute kiiresti. Võtke julgelt see väljakutse vastu ning kinkige endale võimalus puhastuda ja laadida. Ma imestan iga kord, kui tohutult palju see energiat annab. Mõnikord olen ma nähtud unenägudest üsna hajevil ja pole täielikult oma rütmis, kuid pärast külma veega karastamist on mul pea nii selge, et suudan täie hooga edasi astuda. See on väga tugev energialaeng, mida külm vesi annab. Proovige järgi ja te ei kahetse!

Samuti võite minna jooksma või teha mida iganes meeldivat, et saada enda mootor käima. Mõelge selle üle, mille eest te tänulikud olete, ja tundke rõõmu algavast päevast. Visualiseerige, kuhu te tahate oma elus jõuda, ning kinkige endale üks korralik inspiratsioonilaks. Aktiveerige oma keha, avage oma süda, ja maailm on teie ees valla!

Loe ka: 

  1. 30-päevane väljakutse: varajane ärkamine
  2. 30-päevane väljakutse: külm dušš
SHARE
TWEET
EMAIL

7 sammu produktiivsuseni

Oled sa üksikettevõtja, kes kogeb asjade kuhjumist, fookuse kadumist või läbipõlemist? Kunagi ei jätku aega, kuid samas tulemusi napib? See tasuta e-raamat näitab sulle, kuidas maksimeerida oma produktiivsust, et saaksid vähema ajaga rohkem saavutada ja süümevabalt elu nautida.

SARNASED ARTIKLID

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga