Kas Sul on mõnikord tunne, et koguaeg tahad öelda JAH, aga võib-olla on aega öelda hoopis EI?

Iga ahvatlusega kaasa minnes kaob aeg tühistele asjadele, ning raske on hoida fookust sellel, mis on tõeliselt oluline. Sellega võib kaasneda tühjuse ja mõttetuse tunne, kurbus vähesest edasiliikumisest (olles teadlik, mis on võimalik), pinged peas, ebaselgus ja vähene kontakt iseendaga. Kuhu see elu küll liigub?

Olen seda korduvalt kogenud ning mõistan, et sellisel hetkel võib elu väga keeruline ja väsitav tunduda. Siiski on olemas kiire ja efektiivne viis, kuidas KOHESELT selgust luua ja taaskord tähtsale keskenduda.

Muuda oma keskkonda

Üheks lihtsaimaks esimeseks sammuks on astuda ära kohalt, kus Sa parasjagu oled. Lülita välja kõik ebavajalik (näiteks arvuti, televiisor) ja LIIGU!

Selguse loomiseks on kõigepealt vaja VAIKUST ja RUUMI. Aega olla ISEENDAGA. Oravaratas selgust ei loo. Facebookis passimine või info tarbimine selgust ei loo.

Enne seda, kui saad öelda JAH, tuleb öelda EI!

Hinga sügavalt sisse ja välja, puhasta ennast. Lase mõtetel, pingetel ja ärevusel minna. Tee mida iganes, mis Sind lõõgastab.

Enne vastuseid peab tulema NIHE TEADVUSESEISUNDIS. See peab alati esmaseks fookuseks olema. “See on ajutine teadvuseseisund, mida saan igal hetkel muuta, et luua uus kogemus.”

Küsi õigeid küsimusi

Nüüd, kui oled AHELATEST VABA, saad hakata küsima ÕIGEID KÜSIMUSI. Meie sisemine geenius ei saa stressiseisundis vabalt mängida. Anna endale vabadus ja alles seejärel leia strateegia või lahendus.

Küsimusteks võib olla näiteks: “Mis on praegusel hetkel oluline? Mis on minu järgmine vajalik samm?” Ma arvan, et kui Sul tekib võimalus ennast kuulata, siis küsimus tekib iseenesest.

Seejärel kinnita endale, et VASTUS ON LIHTNE. Õiges seisundis tuleb ka õige vastus.

Lisalugemist: Kui muutub teadvuseseisund, muutub reaalsus

SHARE
TWEET
EMAIL

7 sammu produktiivsuseni

Oled sa üksikettevõtja, kes kogeb asjade kuhjumist, fookuse kadumist või läbipõlemist? Kunagi ei jätku aega, kuid samas tulemusi napib? See tasuta e-raamat näitab sulle, kuidas maksimeerida oma produktiivsust, et saaksid vähema ajaga rohkem saavutada ja süümevabalt elu nautida.

SARNASED ARTIKLID

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga