Mulle meeldib väljas käia ja tänavatel liikuda, sest see toob minu ellu väga palju selgust. Kui ma olen ühenduses ühiskonna ja maailmaga, siis ma tunnen ennast tõelise inimesena.

Minu sees on alati olemas olnud kõik vajalik, et teisi inimesi aidata, aga sageli olen ma sellelt rajalt eemale kaldunud, sest maailma mured ei ole alati minu tähelepanuväljas. Tunnistan, et olen päris palju enda isiklikus mullis elanud ja keskendunud rohkem enda eesmärkidele (et luua väärtust tulevikus, mitte praegusel hetkel). Olen loonud endale positiivse ja turvalise keskkonna, mis on küll tähtis, sest mida õnnelikum ma olen, seda rohkem ma suudan pakkuda, kuid see laseb mõnikord unustada vastutust, mis mul siin elus on.

Ma olen väga tänulik, et olen saanud rahulikult elada ning mind ei ole millekski survestatud, aga tegelikult olen ma juba pikemat aega tahtnud edasi liikuda ning ühiskonna arengus suuremat rolli mängida. Olen alati soovinud inimestele kõige paremat ning aidanud inimesi sellisel moel nagu olen osanud, kuid ma tunnen, et minu sees on tunduvalt rohkem kingitusi, mida jagada ning välja näidata. Kaua aega olen olnud armas ja tagasihoidlik poisike, kes naeratab või mõnikord ühe kirjatüki blogisse laeb, aga nüüd ma tahan sirguda meheks, kes enesekindlalt oma missiooni täide viib. Tahan olla inimene, kes siin maailmas ka päriselt kohal on!

Selleks pean ma kohtuma oma suurimate hirmudega ning tegema oma harjumustega väga teadlikku tööd, aga ma usun, et olen selleks valmis. Olen liikunud väikeste sammude kaupa, kuid vähemalt on suund olnud õige, ja iga päev mu vägi aina kasvab ja kasvab. Mõnikord olen küll vanade harjumuste (näiteks internetisõltuvuse) küüsi langenud, aga mu mõtted on enamjaolt olnud sihilikult valitud ning see mind kõige rohkem aidanud ongi. Ma ei võta oma elu liiga tõsiselt ja ma suudan muutusi ellu viia mänguliselt, raiskamata seejuures väärtuslikku energiat. Enesearmastus, mõistmine ja kannatlikkus tuleb alati kasuks!

Samuti on mind aidanud reaalsed eneseületused näiteks Hellase laulukooris, kus olen saanud piisavalt võimalusi sooloesitusteks ja hirmude vallutamiseks. Mulle meeldib ümbritseda ennast ambitsioonikate ja positiivsete inimestega, seega osalesin hiljuti Sisemina workshopidel, kus ma sain teistega oma eesmärke jagada ning panna veel mõned rattad veerema. Olen leidnud ka võimalusi, kuidas vabatahtlikuna tegeleda südamelähedaste teemadega ja saada uusi kogemusi ning väljavaateid seoses inimeste abistamisega. Juunikuus lõpetan oma IT õpingud ära ja seega vabaneb nüüd väga palju energiat, et uude maailma asuda. Kõik need pisikesed sammud aitavad mul enesekindlust koguda, et hakata tegema seda, milleks ma siia planeedile tegelikult tulin.

Üheks minu suurimaks unistuseks on kasvada ettevõtjaks, kes loob väärtust kirjutades, kõneledes, nõustades ja inimesi inspireerides. Minu eeskujudeks on sellised mehed nagu Brendon Burchard, Tony Robbins, Nick Vujicic ja Sean Stephenson, kellega ma tahan sarnast teekonda jagada. Samuti plaanin saada professionaalsemat koolitust ja selleks ma kavatsen sügisel jätkata õpinguid Holistika Instituudis, kus on võimalik minna väga sügavale inimese sisemaailma ning saada rohkem praktilisi kogemusi inimeste nõustamise ja tervendamisega. Ma ei kujuta veel täpselt ette, kuidas see elu hakkab välja nägema, aga igal juhul teen samme, et oma eesmärgile lähemale jõuda.

Kindlasti ei saa mainimata jätta ka seda, et ma kavatsen siiski ühel päeval jalgadel olla, maratoni joosta ja lava peal võimsalt laulda, kuid puhtalt füüsilise poolele (nagu treeningu ja toitumisele) keskendudes pole märkimisväärseid tulemusi veel olnud, seega ma kasutan nüüd teist taktikat.

Olen südamest veendunud, et minu õnnetuse eesmärk ei olnud sellest lihtsalt välja rabeleda, vaid inimesena tõeliselt kasvada. Seepärast ma tahan võtta sellest elust kõik, mida võtta annab, ja elada elu nii, et lõpuks pole enam ühtegi põhjust, miks ratastooli või karkudele jääda. Ma ületan oma suurimad hirmud ning kogun endasse nii palju energiat, et tervenemine on lihtsalt loomulik nähtus. Samuti ma usun, et mida rohkem inimene maailmale annab, seda rohkem armastust ja imesid ta enda ligi tõmbab. Seega on minu arvates kõik omal kohal. Ma tean, et minu hingel oli selle õnnetuse osas kaval plaan, mis teenib palju võimsamat visiooni kui ma alguses arvasin. Ma ei vaja lihtsat pääseteed ega uut teaduse imet, mis suudab mu närvid tööle panna. Ma tahan minule kingitud keha austada ja aidata sel tervendada seda, mis on tõeliselt oluline! Ja siis ma hakkan jooksma. 😉

SHARE
TWEET
EMAIL

7 sammu produktiivsuseni

Oled sa üksikettevõtja, kes kogeb asjade kuhjumist, fookuse kadumist või läbipõlemist? Kunagi ei jätku aega, kuid samas tulemusi napib? See tasuta e-raamat näitab sulle, kuidas maksimeerida oma produktiivsust, et saaksid vähema ajaga rohkem saavutada ja süümevabalt elu nautida.

SARNASED ARTIKLID

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga