Kuna mu viimane blogipostitus oli veebruaris, siis on aru saada, et vahepeal jätsin asja üsna soiku. Mitte, et mul kirjutamisest oleks villand saanud, aga ilmselt lihtsalt kaotasin selle harjumuse. Või siis tahtsin teha pausi ja koguda rohkem mõtteid, sest mulle tundus, et ei olnud palju jagada. See võib küll tõsi olla, vahel on tõesti vaja pisut aeg maha võtta ja ennast häälestada, kuid samas blogida võiks ka keerulistemast aegadest. Kevade poole taipasingi, et nii neid asju ikka ei saa jätta ja tuleb edasi kriblada! Ja mis veelgi parem, ma olen otsustanud seda teha tõsisemalt kui varem. Seepärast ongi mul nüüd oma veebisait, mis võimaldab mul ideed edasi arendada ja hakata rohkem looma. Esialgu jätkan blogimist, kuid võimalik, et teostan ka midagi muud tulevikus.

Kirjutama kavatsen hakata tihedamini kui ma enne seda tegin. See meeldib mulle tegelikult väga, kuigi vahel on see ära ununenud, nii nagu inimestel ikka kipuvad mõnikord tähtsad asjad meelest ära minema ja satuvad mugavasse rutiini. Varem ma ka kirjutasin peamiselt enda jaoks ja hoidsin madalat profiili, kuid nüüd tahan kasvada suuremaks. Ma tean, et mul on väga palju jagada ja kirjutamine näib selleks väga efektiivne olevat: minu sõnumid jõuavad laiemale rahvahulgale.

Oma blogi tugevuseks pean seda, et see on väga personaalne ning tänu sellele suudan lugejatega lähedane olla. Luban, et kirjutan ka ausat, kvaliteetset sisu ja jään täiesti iseendaks pugedes mitte ühegi võimaliku reaktsiooni eest peitu!

 

SHARE
TWEET
EMAIL

Tasuta õnnelikkuse e-raamat!

Minu nägemus neljatasandilisest õnnelikkusest ja kuidas seda saavutada kasvõi suurtes eluraskustes.
Loe koheselt ilma et peaksid meili sisestama!

SARNASED ARTIKLID

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga