Soovitan kõigile vaadata eestlaste kokku pandud filmi nimega Ulmefilm, mis räägib väga põhjalikult maailmas toimuvatest sündmustest ja selgitab, miks esineb nii palju probleeme ja kaost. See võib inimesele, kelle jaoks on filmi sisu võõras, olla algul väga raskesti vastuvõetav ja masendav, kuid kokkuvõttes see tasub ära, sest probleemide põhjus saab olema teadvustatud.

Võrreldes sellega, kuidas massimeediast tulistatakse pidevalt infot igasuguste hädade kohta, mis aina kuhjuvad ja kuhjuvad, ning millele pole reaalset lahendust, on see külm dušš palju efektiivsem, sest tuleb välja, et selle kõige vastu SAAB midagi ette võtta. Inimkonnal on see potentsiaal alati olemas olnud, on vaja lihtsalt üles ärgata!

Ma ise olen jõudnud vaadata sellest 9 osa ja siiamaani väga rahul. Mulle on küll suurem osa informatsioonist tuttav, kuna olen eelnevatel aastatel juba nende teemadega kokku puutunud, aga konkreetne film on eestlasele tõesti parim.

Kui teile see film meeldib, levitage seda kindlasti kõikidele tuttavatele. Ma kirjutan sellest siin ainult sellepärast, et see on tõesti oluline. Mida rohkem inimesi nendest asjadest teadlikuks saavad, seda parem!

Filmi koduleht

SHARE
TWEET
EMAIL

SARNASED ARTIKLID

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga