Leidsin üles enda vana kirjutise, mis aitas mul vaadata sügavamalt enda sisse ning mõista, miks on kirjutamine ja blogi loomine vajalik. Sellest saigi kõik alguse.

Mida ma soovin, et blogi pakuks?

Soovin, et inimesed saaksid sealt inspiratsiooni ja häid ideid. Et minu blogi lugemine alati nende tuju tõstaks ja nad näeksid, et nende mõistus lihtsalt lollitab nendega ja tegelikult pole probleemi olemas. Et nad näeksid illusioonidest läbi ja jõuaksid vabadusele lähemale.

Ma soovin muuta inimeste nägemust seoses õnnetuste ja katastroofidega. Ma soovin, et mitte keegi ei arvaks, et minuga juhtunud õnnetus rikkus mu elu ära või tegi selle kuidagi kehvemaks. Vaid et nad näeksid elu väljakutsetes ainult potentsiaali ja valgust. Tean, et nad pole harjunud mõtlema nii. Isegi mina mõnikord imestan, kui ütlen, et minu õnnetus oli kingitus taevast. Et ma olen selle üle uhke ega muudaks ajarändurina sellest midagi. Ma olen tõesti õnnelik, et see juhtus, kuigi vahepeal tekib ka mingisugune hirm. Sellest pole midagi. Aga arvan tõesti, et see oleks revolutsiooniline suhtumise muutus. Kui inimesed ei näeks ainult halba ja takistusi enda ümber, vaid ainult võimalusi kasvamiseks.

Soovin, et mu sõnumid jõuaksid kohale kõigile, kes seda vajavad.

Inimesed on väga hõivatud igasuguste asjade hankimisega ja oma palganumbri tõstmisega, kuid nad pole kunagi rahul. Alati on midagi puudu. Öeldakse ikka, et elu on nii raske.  Või siis teine variant on see, et nad suruvad oma nõrkused ja mured maha ning põgenevad illusioonide maailma. Kes paneb pidu ja joob, kes vaatab päevast päeva telekat, kes istub arvuti taga ja surfab Facebookis. Tean, sest olen ka ise üks neist. Kuid ma vähemalt teadvustan seda endale ja näen, et tegelikult sealt mugavustsoonist välja tulemine ei ole nii raske. Asi on suhtumises.

Igal juhul millegi eest põgenetakse või ollakse hirmu küüsis. Ma tahan, et see lõppeks. Et maailmas tõuseks teadlikkus ning valitsema hakkaks armastus. Et inimesed teeksid oma valikuid ja elaksid oma tõe järgi.

Esiteks tahan rääkida oma kogemustest ja jagada inspireerivaid sõnumeid. Tänulikkus, positiivsus ja kõik minu õnnetuse ja selle tagajärjega seotud asjaolud. Kuidas ma olen uhke selle üle, millise inimese on see minust teinud.

Teiseks soovin inimestele edastada sõnumit, et absoluutselt kõik on võimalik, kui sellesse usud. Ja näidata neile ka reaalseid imesid nagu näiteks oma jalule tõusmist, mis on minu suurim unistus praegusel hetkel.  Seista püsti, enesekindlalt ja vabalt! Inimesed näevad, kuidas see teoks saab.  Samuti sellega kaasnevad sisemised muutused nagu vapraks saamine, hirmudest vabanemine.

Tahan näidata endale ja ka teistele, et sellest poisist, kes oli nii tagasihoidlik ja kurvavõitu, sirgub üks väga enesekindel inimene, kes ei peatu millegi ees ning saadab korda suuri imesid! Just paras väljakutse. See on isegi veel suurem ime kui jalule tõusmine, kuid eks nad on mõlemad magusad. Aga jah, just selle WOW efekti loomine, et vanad tuttavad ja sõbrad imestaksid, et kuidas ta seda tegi? See on ju hoopis teine inimene! Või ta oligi koguaeg selline? 🙂

Seejärel soovin öelda neile, et kui mina suutsin, siis suudavad seda teha kõik! Ükskõik mida! Ma olin siiski väga õnnetu inimene kunagi ja soovisin ennast isegi tappa. Kuid milline tänu, et ma seda ei teinud. Ma olin nii sügavas augus kui vähegi annab olla. Seega suudan inimesi väga hästi mõista ja uskuda, et ka kõik teised suudavad olla sama vaprad.

Kuidas valust saab kustumatu leek. Süda, mis on kõigest tugevam. Muusika, mis paitab hinge. Valgus, mis ületab kõik. Transformatsioon.

Eneseusk. Isegi, kui peeglist näed midagi muud. Isegi, kui mõtted ja emotsioonid räägivad mingit teist juttu. Kui reaalsus ei vasta ootustele. Siiski, sügaval sees on mingi teadmine, et kõik see on võimalik. Et kõik see saab tõeks. Enesearmastuse maagia ja piiritu usaldus enda väesse. Vot see on lugu väärt pajatamist!

Soovin, et inimesed taipaksid, kui ilusad, võimsad ja intelligentsed nad on! Salmidevalajad, mägede liigutajad ja suurte imede loojad!

Kõik mis ei tapa, teeb tugevaks ja sirutub su tiib!


Ühest pisikesest seemnest võib kasvada midagi väga võimsat, nii et ärge kartke neid samme astuda 😉 Minu teekond on veel pooleli, kuid ma tunnen, et olen sellele visioonile juba väga lähedal. Olen väga tänulik selle üle, kuhu ma olen jõudnud, ja elu läheb tasapisi vaid aina vingemaks!

SHARE
TWEET
EMAIL

7 sammu produktiivsuseni

Oled sa üksikettevõtja, kes kogeb asjade kuhjumist, fookuse kadumist või läbipõlemist? Kunagi ei jätku aega, kuid samas tulemusi napib? See tasuta e-raamat näitab sulle, kuidas maksimeerida oma produktiivsust, et saaksid vähema ajaga rohkem saavutada ja süümevabalt elu nautida.

SARNASED ARTIKLID

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga