Sisemine vägi

Rubriik: Madise rännak - Madis MarkJäta kommentaar

Tere jälle!

Täna lõppes mul HTI koolituse 6.moodul, milles käsitlesime kurgutšakrat ja kõike häälega seonduvat. See oli küll üsna raske moodul grupi jaoks, kuid samas ka väga huvitav. Saime juurde üsna palju teadmisi alates sellest, kuidas hääl üldse inimeses tekib ja mis lihased sellega seotud on, ning lõpetades inimese väljenduse analüüsimisega. Raskeks tegi selle mooduli rohked hääleharjutused, milles pidime ennast täiesti vabaks laskma ja erinevaid häälitsusi tegema, mis oli ebamugav, aga samas õpetlik ja vajalik. Milline vabadus see on, kui suudad oma häält erinevatel viisidel edastada ja olla ilma hirmuta. On ju ka teada, et universumis on kõik vibratsioon ning seega on helidel ja nende väljendamisel kõiges päris suur roll. Harmoonia on loomine.

Minu jaoks oli aga kõige tähtsam nende päevade jooksul see, et taaskord nägin enda tõeliset potentsiaali ja ilu enda sees. Näevad seda ka teised. Juurde on vaja vaid kõvasti rohkem enesekindlust, avatust ja stabiilsust, et ma püsiks enda soovitud rajal. Kõik on mu sees olemas, võta lihtsalt kätte ja tee imesid! Tegelikult tean väga hästi, mille poole ma elus püüelda tahan. Tunnen, et tean tõde enda kohta. Ma pean lihtsalt tegema nii, et see mul kunagi meelest ära ei läheks. Kuid ega vast enam lähegi. Olen piisavalt saanud tõestust, et kõik on tõesti võimalik ja võimalusi on piiritult. Tõestust, et olen olemas ning et olen lahe! Et see elu saab olema vääääga huvitav 🙂

Soovin ka kõigile teistele, et usaldaksite seda ülimõnusat tunnet enda sees ja oma unistusi! Negatiivsed mõttemustrid ja minevikust tingitud emotsioonid, mis vahel üles kerkivad ja sind auku tõmmata tahavad, pole midagi selle kõrval. Pole tähtsust sellel, mida oled siiamaani teinud, kes siiamaani olnud. Elu ei seisne eneseleidmises ega sellega leppimises, vaid elu seisneb eneseloomises just selle sisemise tarkuse ja tahte jõul! Püsige minuga ja küll te seda veel näete!

Jäta kommentaar

See veebileht kasutab Akismeti, et spämmi vähendada. Uuri, kuidas sinu kommentaaride andmeid töödeldakse.