Alati õiges hetkes

Rubriik: Tõeline mina - Madis MarkJäta kommentaar

Jõulud, oh jõulud!

Alustuseks võin õelda, et ülikooli sügissemester läks päris edukalt, kuigi 2 eksamit on veel jaanuaris vaja ära teha. Olen väga rahul kooliga, mis annab mulle võimaluse luua oma enda elu, elada iseseisvalt, avastada iseennast ja tutvuda igasuguste toredate inimestega. Lisaks näen, et elu läheb iga aastaga huvitavamaks ja areng on tõesti olemas, kuigi meel varjab vahel selle teadmise kavalalt ära. Pealtnäha valed valikud, nagu näiteks eelmisel aastal TTÜ-sse minemine, osutuvad siiki väga õigeteks valikuteks, sest tasapisi jõuan ikka soovitud sihini. Kui loobuda hirmudest ning kahtlustest, siis oleme alati tegelikult õigel ajal, õiges kohas – selles hetkes. Usun, et olen vaatamata raskustele saanud kogemusi, mida on mul edasiseks arenguks vaja. Ja nende kõikide kogemuste üle tasub tänulik olla 🙂

Pühad veedan kodus, kus ma tunnen tavaliselt ennast väga kinni aheldatuna ning sellepärast kipun siit põgenema, kuid samas see vaikne ja rahulik aeg aitab mul iseendaga rohkem silmitsi seista. See on hea väljakutse kui ka lihtsalt tore võimalus perega aega veeta. Lisaks meenuvad suurimad unistused, millele saan nüüd väge juurde lükata, sest uus aasta läheb teguderohkeks!

Siia lõppu ka üks väga lahe muusikavideo 🙂 Soovin kõigile mõnusaid pühi ja olgu teil palju rõõmu nii aastavahetusel kui ka edaspidi!

 

 

Jäta kommentaar

See veebileht kasutab Akismeti, et spämmi vähendada. Uuri, kuidas sinu kommentaaride andmeid töödeldakse.