Kas oled coach, konsultant, terapeut või koolitaja, kes soovib olla nähtavam, leida rohkem kliente väiksema ajakuluga ning pühenduda veebis nokitsemise asemel oma kutsumusele?

Olen isikliku arenguga tegelev coach, kes teab, kui väljakutsuv on uue teenusega turule tulemine. Olen ühendanud oma tugevused ja huvid, et aidata inimesi, kelle missioon läheb mulle korda.

Loon turunduslikult läbi mõeldud veebilehti ja pakun ärikonsultatsiooni alustavatele teenusepakkujatele, kellel on esimestest klientidest rohkem kasu kui kaunist veebilehest.

Toob kliente

Turunduslikult läbi mõeldud veebileht pole üksnes visiitkaart, vaid ka hea müügimees. Aitan Sul eristuda ja kõnetada oma ideaalset klienti. Veendun, et oled Google's võimalikult nähtaval ning seadistan ka kõige olulisemad ärimõõdikud.

Säästab aega

Tean, kui tähtis on ettevõtjal võimalikult palju aega kokku hoida, seega hoolitsen, et protsess on Sinu jaoks arusaadav ja lihtne. Lisaks aitab WordPressi paigaldatud broneeringu süsteem kliendikohtumisi kiirelt kokku leppida.

Valmib nädalaga

Kuna keskendun vaid persoonibrändidele ja olen töötanud välja efektiivse protsessi, saan lubada veebilehe kiiret valmimist. Pead vaid vajaliku sisendi andma ning hiljem lõpptulemuse üle vaatama. Pühendun korraga ühele kliendile!

Lihtne hallata

Kasutan lehe loomiseks WordPressi ja Elementori, mis on mõlemad väga kasutajasõbralikud. Lisaks teeb Fathom Analytics äritulemuste jälgimise lihtsaks. Pole muret, saad kaasa ka minu salvestatud videojuhendid ning häda korral abi küsida!

Kasutades promokoodi “MADISMARK“, saad Veebimajutusest 6 kuud tasuta majutust!

TEHTUD VEEBILEHED PERSOONIBRÄNDIDELE

Karolin Tsarski
Koolitaja

karolintsarski.ee

Ma olen ülitänulik, et alustasin Madisega koostööd nii kodulehe haldamisel kui sotsiaalmeedia turunduses. Temaga koostöö tegemine on lihtsalt super! Reageerimise aeg on nagu valguskiirus ning igati sõbralik ja toetav suhtumine kõivõimalikele IT kapriisidele! Täiesti omaette väärtus, aga mis on eriti hindamatu on see, et ta ei tee lihtsalt seda tööd ära, mis temalt on palutud, vaid märkab ka kõikvõimalikke pisidetaile, tehnilisi nüanse ja annab lisasoovitusi teemadel, mille peale ise ehk ei tulekski või ei ole osanud märgata, kuna puudub vastav pädevus sellistele nüansidele mõelda. See teeb Madisega koostöö eriti väärtuslikuks, mida ei ole varem ühegi IT koostööpartneriga kohanud, kes teevad ära ette antud ülesande. Osa minust ei taha teda soovitada, sest kui kõik sellise IT pärli üles leiavad, siis ta töömaht plahvataks 🙂

Liis Salus
Toitumisterapeut

lshealth.eu

Tõsiseltvõetavaks muutub äri siis, kui on olemas korralik koduleht, lisaks sotsiaalmeedia platvormide kontodele. Koduleht on Sinu visiitkaart, mis on Sinu nägu ja annab võimaluse uutele klientidele tutvuda rahulikus tempos sobivaga.
Kodulehe tegijaid on palju, kuid häid, kiireid ja mõistliku hinnaga tegijaid tuleb teada – seda kõike just Madis pakubki.
Alustava ettevõtja järgmine samm peale kodulehe olemasolu on digiturunduse seadistamine, nii SEO kui Google Analytics. Tuleb olemas olla virtuaalmaailmas ning kiiresti leitav, kuidas ilma selleta äri kasvada saaks. Passiivne müük digiturunduse näol teeb silma rõõmsaks, sest see näitab märku edusammudest ja õigetest seadistustest.

Gerda Carina
Fotograaf

gerdacarina.com

Alustan sellest, et ilma Madiseta poleks mul kaunist ja funktsionaalset kodulehte, tänu millele mu kliendid ja õpilased näevad täpselt millega ma tegelen ning saavad minuni kergelt ligipääsu.

Kui ma ise mingite lahenduste peale ei tule, siis Madis teab täpselt, mis võiks sobida.
Mina kui tehnika-kauge inimene olen väga tänulik nii tõhusale ja kiirele tööle.

Kõik oma tuttavad olen saatnud Madise juurde ja kõik on olnud siiani väga rahul!

Kadri Arula
Coach

kadriarula.ee

Minu koostöö Madisega on laabunud väga meeldivalt ja ladusalt – vajalikud muudatused ja uuendused jõuava kiirelt kodulehele, Madise pakutud lahendused on minu vajadusi arvestavad ning sageli paremad kui oskasin loota. Ma usaldan Madist ja isegi ei kontrolli töö tulemust.

Heiki Tomson
Hingamisterapeut

teadlikhingamine.ee

Olen Madisega koostööd teinud mitme aasta vältel. Madis on usaldusväärne partner. Tema sõnad ja teod peavad. Mulle meeldib Madisega koostööd teha, sest ta on põhjalik oma tegemistes ja oskab märgata sügavamaid seoseid tegude ja sõnade taga.

Annika Paas
Sisulooja

annikapaas.com

Tänan südamest, et ühendusime selle lehe loomiseks. Madis toetas mind tehnilise poolega, julgustas ja hoidis visiooni. Võttes mind jätkuvalt vastu kõiges ja luues kogemiseks nii turvalise ruumi. Algul coachina, kuid eelkõige sõbrana. Soovitan täiega temaga koostööd teha.

Kristiina Laasi
Koolitaja

kristiinalaasi.ee

Artjom Kostjuk
Heliterapeut, DJ

artiam.space

VEEL TAGASISIDET

ICF Estonia
Juhatuse liige Signe Tõnismäe

coaching.ee

Madis on olnud meie MTÜ jaoks asendamatu abimees. Ta on IT-võlur, kes mängleva kergusega paneb toimima asjad, mis nõuavad keskmiselt keerukamat oskust ja teadlikkust.

Madisega koostöö on olnud väga meeldivalt sujuv ning julgen teda soojalt soovitada kõikidele, kes vajavad IT-võlurit oma IT-süsteemide paremaks toimimiseks.

Telegram
Peatoimetaja Mariann Joonas

telegram.ee

Madis on hästi lahtise pea ja avatud maailmavaatega. See ei tähenda, et ta igat asja usuks ja omaks võtaks, vaid et ta ei jaga hinnanguid ja püüab kõige erinevamatele teemadele läheneda eelarvamusteta. Kui ta midagi ette võtab, siis sukeldub sinna kogu täiega – tema süvenemisoskus ja põhjalikkus tulevad kasuks igal elualal. Madis ei karda jääda endale kindlaks (isegi kui kõrvalseisjad kahtlevad) aga ei karda ka eksida, mis teeb temast väga ausa ja hea meeskonnatöötaja, keda saab usaldada. Arvan, et Madis saab hakkama kõigega mida otsustab ette võtta! PS. Erinevate inimestega lugupidav ja päriselt huvituv suhtlemine on kindlasti tema trump.

Ärikonsultatsioon

Alustavatele teenusepakkujatele
275
 • Selgitame välja Sinu autentse niši, mis on kooskõlas Sinu huvide, tugevuste ja sihtgrupiga
 • Teeme turu-uuringu ja loome eristuva väärtuspakkumise
 • Töötame välja turundusstrateegia ja leiame esimesed maksvad kliendid
 • Kestab 1 kuu või kuni investeeringu tagasi teenid

Veebileht, mis müüb

Uutele persoonibrändidele
950 .
 • Ärikonsultatsioon - nišš, turu-uuring, pakkumine, kliendid
 • Turunduslikult läbi mõeldud ja kliente ligitõmbav veebileht
 • Sisaldab SEO-d, uudiskirja vormi, analüütikat, Meta Pixelit ja kõiki vajalikke litsentse
 • Valmis 1 kuuga, kestab kuni leiad esimesed kliendid

Veebileht, mis müüb 2.0

Persoonibrändidele, kellel kliendid
1500 .
 • Automatiseeritud turundus - Meta reklaamist müügini
 • Turunduslikult läbi mõeldud ja kliente ligitõmbav veebileht
 • Sisaldab broneeringusüsteemi, SEO-d, analüütikat, Meta Pixelit ja kõiki vajalikke litsentse
 • Valmis 1 nädalaga, kui koduteed ära teed