Imelised Naised

Rubriik: Suhted, Madise rännak - Madis MarkJäta kommentaar

See on suur ime, mida üksindus ja elu austamine inimesega teha suudavad. Ma pole kogenud paljut, millest olen alati unistanud, kuid seda suurem on minu tänulikkus elu pakutava vastu.

Imetlen naisi kogu hingest ning soovin neid lähemalt tundma õppida, kuid suudan olla õnnelik isegi nende peale mõeldes ja eemalt nähes. Kuna intiimsed suhted (ja kaua aega isegi sõbrannad) pole minule kunagi enesest mõistetavad olnud, on nad minu jaoks lausa jumalikud kuningannad! Mul pole nendega seoses ühtegi kinnisideed, vaid olen tänulik juba selle eest, et nad olemas on. Olen õppinud üksindust sellisel määral armastama, et suudan aktsepteerida elu, milles ma ei saagi romantilist armastust kunagi kogeda. Olen küll kindel, et see on kõigest aja küsimus, kuid see on minu jaoks pigem suur boonus, sest ma austan praegust hetke ja leian ilu sellest, mis mul on olemas.

Mõnel korral, kui olen elus romantilisele suhtele juba üsna lähedal olnud ning siiski pidanud sellest lahti laskma, on tekkinud minus mõte: „Kaua võib? Võiks juba ometi!,“ kuid tegelikult olen peale neid kogemusi ennast veelgi õnnelikumana tundnud. Mulle meeldib, kuidas elu on mind vaikselt õrritanud ja unistuse käte vahelt ära napsanud. Näidanud mulle, mis ootab ees, kuid võimaldanud siiski kõigepealt mõne õppetunni selgeks teha.

Ma arvan, et see on LAHE! See kogemus on väga eriline just sellepärast, et ma näen, milliseks inimeseks see mind vorbib. See on õpetanud mulle igat pisidetaili hindama: igat naeratust, silmsidet ja kallistust. Kõik, mis juhtub, on üllatav kingitus!

Ja oi milline elamus saab see olema, kui ma ühel päeval oma armastust kohtan. Isegi selle kujutamine laeb mind niivõrd võimsa energiaga, et ma ei saa arugi, et see minu elust hetkel puudub. Minu sees on vaid tohutu põnevus ja ma naudin selle hetke ootamist: mida kättesaamatum, seda erilisem! Ja mul on hea meel selle üle, kui kaunis saab see ka Naise jaoks olema! 😉

Siit saan järeldada hea nipi: kui soovite oma kallimaga uskumatut armastust kogeda, siis tehke seda nii nagu teeksite seda elus esimest korda. Ja kui Sa oled vallaline, siis hinda igat kontakti mehe või naisega kui imelist ja ainulaadset kingitust.

Järgmine kord kirjutan oma huvitavatest seiklustest lähemalt!

Jäta kommentaar

See veebileht kasutab Akismeti, et spämmi vähendada. Uuri, kuidas sinu kommentaaride andmeid töödeldakse.