Privaatsuspoliitika

https://madismark.com on MMCoaching OÜ-le kuuluv veebileht. Siin leiduva info, tekstide, piltide või mis tahes muu infomaterjali igasugune ärilistel eesmärkidel kopeerimine, reprodutseerimine või levitamine on ilma MMCoaching OÜ kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Järgnevalt kirjeldame meie privaatsuspõhimõtted, mis laadi teavet me veebilehel https://madismark.com kogume, kuidas seda teavet kasutame, andmeid säilitame ning millistel tingimustel seda kolmadatele isikutele avaldame.

https://madismark.com kaustab oma klientide privaatsust ja töötleb isikuandmeid kooskõlas Eestis kehtivate isikuandmete töötlemise seaduste ning õigusaktidega.

https://madismark.com võib koguda, töödelda ja kasutada teie isikuandmeid, sealhulgas teie nime, postiaadressi ja mobiiltelefoni ning teavet teie poolt saadetud tellimuste https://madismark.com teenuste kohta. Samuti võime küsida eelpool loetletud teabele lisaks veel ka tööülesandeid, ametikohta, tegevusharu, ettevõte nime ja asukoha riiki.

https://madismark.com võidakse töödelda alljärgnevatel põhjustel:

  • et tagada juurdepääsu meie veebilehele, sealhulgas ka juurdepääs https://madismark.com-teenustele;
  • et töödelda hinnapäringuid ja/või teenuste ning lisatarvikute tellimusi;
  • et pakkuda teile teenuseid (üksnes teie nõusolekul);
  • et võtta ühendust seoses saabunud hinnapäringute või teie soovitud teenustega;
  • et osutada teenuseid, mida olete soovinud;
  • et korraldada mis tahes maksete töötlemist.

https://madismark.com võib edastada teie isikuandmeid Euroopa Majanduspiirkonna piires töötlemiseks kolmandast isikust spetsialistidele. Kogume andmeid vaid mõistlikkuse piires, rakendades kõik vajalikud meetmed, et tagada teie isikuandmete turvaline ja nende privaatsuspõhimõtete kohane töötlemine.

https://madismark.com kasutab andmete kogumiseks küpsiseid. Küpsis on väike arvutikoodi lõik, mille anname teie veebibrauserile, kui veebisaiti esimest korda külastate. Edaspidi võivad küpsised aidata meil pakkuda teile ainulaadset sisu või teha reklaami selle alusel, mida olete meile enda kohta avaldanud või millist sisu olete vaadanud.

Samuti kasutame oma töös küpsiste kaudu osalisi andmete ülekannet. Me ei anna üle teie nime, e-posti, telefoni. Kasutame ülekandeks IP’d. Seda selleks, et saaksime kasutada oma turundustöös vajalikke programme. Naiteks Google Analytics, Facebook Pixel jms.

Programmid kasutavad meie edastatavat infot, et hinnata meie lehe kasutust teie kasutajamugavuse parandamiseks. Et ka tulevikus oleks leht sama hea ning isegi parem ja mugavam.

Kui te ei soovi küpsiseid vastu võtta, on teil alati võimalik seda ise oma brauseris märkida. Selle kohta on võimalik saada lisateavet teie brauseri tootjalt. Kui keelate küpsised, ei pruugi teatud funktsioonid meie kodulehel töötada või teatud teenused teile kättesaadavad olla.

Kui teil on veel küsimusi brauseriküpsiste kasutamise kohta saidil https://madismark.com, siis võtke kõhklemata ühendust matumark@gmail.com

Privaatsuspoliitika on koostatud: 02/05/2023