Kui oled kursis minu looga, kuidas sai õnnetust ratastooli aheldatud poisist enesekindel reaalsuslooja, on Sul loodetavasti rohkem usku sellesse, et kõik inimesed suudavad ennast teostada ning õnnelikku elu elada.

Minu üks suurimaid sõnumeid maailmale ongi see, et inimene on suuteline muutuma ja kõik oma unistused teoks tegema! 

Seepärast olengi üheks oma missiooniks võtnud lahenduskeskse coachimise, mis võimaldab mul inimeste sisemisi ressursse käivitada ja seeläbi neile rohkem väärtust pakkuda.

Mis on lahenduskeskne coaching?

Coaching pole probleemide lahendamine (kuigi see võib olla boonuseks), seega sa ei pea tulema probleemiga. Coaching keskendub eelkõige tulevikule, aidates leida uusi võimalusi ning viia elu soovitud eesmärke. Coach aitab tõhusa raamistiku abil hoida fookust kõige tähtsamal, ning luua praktilisi strateegiaid, et Sinu elus toimuksid päris muutused.

Coachingust on Sulle kasu näiteks siis, kui soovid:

  • paremat selgust selle kohta, kuhu tahad elus liikuda
  • leida oma sügavaimad väärtused – mis on tõeliselt oluline?
  • priotiseerida oma aega ja tähelepanu
  • leida sisemist motivatsiooni, et oma projekt ellu viia
  • muuta oma harjumusi ning teha julgeid järgmisi samme
  • ületada väljakutseid ja sisemist vastupanu

Coachingu vestluse võime teha nii Tallinnas kui ka Skype vahendusel. Esimene coachingut tutvustav vestlus on tasuta, et pakkuda Sulle kogemust.

Olen õppinud 3 aastat Holistika Instituudis (1 aasta pühendatud enesearengule, 2 aastat regressiooniteraapiale), saanud kogemusnõustaja tunnistuse ning läbinud ICF’i poolt akredeeritud coachingu programmi “The Art & Science of Coaching,” mis on Eestis kõige põhjalikum coachingu väljaõpe.