teraapia

Kui oled kursis minu looga, kuidas sai õnnetust ja endasse sulgunud ratastooli aheldatud poisist võimas looja, kes armastab elu ning kelle jaoks on kõik võimalik, on Sul loodetavasti rohkem usku sellesse, et kõik inimesed suudavad olla õnnelikud.

Minu üks suurimaid sõnumeid maailmale ongi see, et JAH, inimene on suuteline muutuma ja kõik oma unistused teoks tegema! Seda olen ma siiani kirjutiste ja videode vahendusel jaganud, kuid aja jooksul on mul huvi tekkinud ka sügavamate muutuste kunsti vastu, sest lugemine ning positiivsete eeskujude nägemine on küll hea algus, kuid personaalsete kogemuste potentsiaal on muutuste loomiseks hulga suurem.

Seepärast olengi missiooniks võtnud coachiks kasvamise, mis võimaldab mul inimeste sisemaailmale lähemale jõuda ning neile rohkem väärtust pakkuda.

Coaching

Võrreldes teraapiaga keskendub coaching olevikule ja tulevikule, ning aitab Sul ellu viia olulisi praktilist laadi muutusi ja eesmärke. Igaühel meist on elus unikaalne missioon, mis avastamist ja realiseerimist ootab!

Coachingust on Sulle kasu näiteks siis, kui soovid:

  • paremat selgust selle kohta, kuhu tahad elus liikuda
  • muuta oma harjumusi ning teha julgeid järgmisi samme
  • abistavat kätt, et toime tulla suurte muutustega elus
  • saavutada edu eesmärkide ja unistuste elluviimisel
  • liikuda oma tõelise potentsiaali poole

Coachingu vestluse võime teha nii Tallinnas kui ka Skype vahendusel. Huvi korral võta minuga ühendust e-posti vahendusel (matumark@gmail.com) või helista numbrile 58149250. Esimene coaching vestlus on tasuta, et saaksid aimu, kas see Sulle sobib.